Onze partners

Deze besturen en scholen vormen het partnerschap Partners in Opleiding en Ontwikkeling. Op iedere partnerschool valt veel te leren, maar iedere school is anders en biedt zijn eigen specifieke leermogelijkheden.

Download een PDF met een overzicht van als onze partnerscholen

Willibrordusschool

G.S. v. Ruwiellaan 1 3621 XD BREUKELEN

Willem Alexanderschool Lupinestraat

Lupinestraat 33 3434 HA NIEUWEGEIN

Willem Alexanderschool Julianaweg

Julianaweg 28 3433 EB NIEUWEGEIN

Willem Alexanderschool

Koninginnenlaan 5 3433 CT NIEUWEGEIN

Willem Alexanderschool

Orion 15-17 1188 AM AMSTELVEEN

Willem Alexanderschool

Anton Mauvestraat 1 3443 CV WOERDEN

Wilhelminaschool

Oostsingel 4 3441 GB WOERDEN

Wilhelminaschool

Hogeweg 23 6721 VD BENNEKOM

Wilhelminaschool

G. van Amstelstraat 4 1213 CK HILVERSUM

Wijzer aan de Vecht

Postbus 11097 3505 BB Utrecht

Westerschool

Jacob van Lennepkade 2 2802 LH GOUDA

Wereldwijs ster

Lupine-oord 4-6 3991 VJ HOUTEN

Wereldwijs

Guldenslag 131 3991 WE HOUTEN

Warinschool

Postbus 58 1394 ZH NEDERHORST DEN BERG

Van Hasseltschool

Banckertlaan 130 1215 RH HILVERSUM

Van Harte School

Loerikseweg 11 A 3991 AA HOUTEN

Van Dijckschool

Van Dijcklaan 4 3723 CG BILTHOVEN

Van Asch van Wijckschool

Louis Couperusstraat 85 3532 CX UTRECHT

Torenpleinschool

Postbus 106 3450 AC VLEUTEN

Timotheüsschool

Laan van Rapijnen 38 3461 GH LINSCHOTEN

Tiener College

Top Naeffstraat 28 4207 MT GORINCHEM

Taalschool Utrecht

Ondiep 63 3552 EB UTRECHT

’t Schoolhuys

Tappersgilde 22 3994 CG Houten

’t Kompas School met de Bijbel

Prinses Christinastraat 4 3615 AG WESTBROEK

’t Anker

Dollardstraat 123 3812 EV AMERSFOORT

Stepping Stones

Notebomenlaan 137 3582 CJ Utrecht

St. Vitusschool

St. Vitusstraat 2 1404 HS BUSSUM

St. Jan de Doperschool

Rijnhuizenlaan 2 3523 JA UTRECHT

St. Bavoschool

Schoollaan 6 3481 GH HARMELEN

Speciaal Onderwijs Rafael (locatie bovenbouw)

Bontekoelaan 9 3526 RA Utrecht

Sint Maartenschool Overvecht

Neckardreef 20 3562 CP UTRECHT

Seyster College

Bergweg 97 3707 AC ZEIST

Schepershoek

Schepersweg 8 A 3621 JK BREUKELEN

SBO Kon. Julianaschool

Oranje Nassaulaan 41 4101 JS CULEMBORG

SBO Het Mozaïek

Van Strijlandstraat 6 1222 ES HILVERSUM

SBO De Stuifheuvel

Graaf Lodewijklaan 2 3708 DM Zeist

SBO De Keerkring

Postbus 2017 3440 DA WOERDEN

SBO De Brug

Zwanengat 3 4132 XC VIANEN

SBO De Binnentuin

Binnentuinlaan 6 3452 RN VLEUTEN

SBO Beatrix den Burcht

Hoefslag 6 4205 NK GORINCHEM

Samen op Weg

J.P. Coenlaan 1B 2404 AL ALPHEN AAN DEN RIJN

Roelof Venemaschool

Laan Rozenburg 17 1181 ER AMSTELVEEN

RKBS De Vlinder

Bloesemtuin 17 3994 PB Houten

RKBS De Boogerd

Beusichemseweg 118 3997 ML 'T GOY

Rehobothschool Naarden

Westwalstraat 49 1411 PD NAARDEN

Rehobothschool

Schoolstraat 4 3371AW HARDINXVELD-GIESSENDAM

Rehobothschool

Laan van Eikenrode 51 1231 BN LOOSDRECHT

R.K. Basisschool St. Theresia

Gregoriuslaan 4 3723 KR BILTHOVEN

R. de Jagerschool

Van Slingelandtlanen 145 3445 ER WOERDEN

Prof. J. Waterinkschool

Smitsweg 40 3765 CT SOEST

Prinses Margrietschool Zuid

Aardbeigaarde 4-6 3436 GB NIEUWEGEIN

Prinses Margrietschool

Predikbroedersweg 3 4003 AL TIEL

Prinses Margrietschool

Heemraadsweide 1-3 3437 CA NIEUWEGEIN

Prinses Beatrixschool

Dronenplein 7 2411 HE BODEGRAVEN

Prins Willem-Alexanderschool

Rembrandtlaan 18 5161 ES SPRANG-CAPELLE

Prins Willem Alexanderschool-West

Burg. Schullstraat 1 4001 VV TIEL

Prins Willem Alexanderschool-Centrum

Grotebrugse Grintweg 16 4005 AH TIEL

Prins Willem Alexanderschool Randenbroek

Weberstraat 5 3816 VA AMERSFOORT

Prins Willem Alexanderschool

Buizerdlaan 2 3862 KG NIJKERK

Prins Willem Alexanderschool

Prinses Maximalaan 1 3466 LP WAARDER

Prins Mauritsschool-West

Wadenoijenlaan 403 4007 AJ TIEL

Prins Mauritsschool, Locatie Passewaai

Hooibeestje 2 4007 HD TIEL

Prins Clausschool

Kinkelenburglaan 6 4003 TL TIEL

Pouwer College

La Bohemedreef 7 3561 KW Utrecht

Podium

Hoflaan 2 3632 BT LOENEN AAN DE VECHT

Plaswijckschool

Weerstein 37 2804 GG GOUDA

PCBS Willem van Oranje

Kobaltstraat 15 7334 AL APELDOORN

PCBS Mauritsschool

Kastanjestraat 4 3434 CA NIEUWEGEIN

PCBS Het Kompas Buitenweg

Buitenweg 308 3602 ZK MAARSSEN

PCBS Het Kompas

Bolensteinsestraat 9 3603 AZ MAARSSEN

PCBS Het Kompas

Binnenkruierstraat 5 1333 EC ALMERE

PCBS Het Baken

Postbus 161 4250 DD WERKENDAM

PCBS De Windroos

Zaalbergstraat 1 2405 XA ALPHEN AAN DEN RIJN

PCBS De Wegwijzer

Vierkante Bosje 35 3755 BE EEMNES

PCBS De Vuurvogel

Zwartsluiskade 2 3826 EG AMERSFOORT

PCBS De Parel

Holleblok 6 1273 EG HUIZEN

PCBS De Nieuwe Wiel

Juliana van Stolberglaan 65 3411 XB LOPIK

PCBS De Mare Meteoorlaan

Schelfhorst 2-4 2402 LG ALPHEN AAN DEN RIJN

PCBS De Mare

Schelfhorst 2-4 2402 LG ALPHEN AAN DEN RIJN

PCBS De Fontein

Johan van Renessestraat 14 3641 KN MIJDRECHT

PCBS De Branding

Lange Voren 90 3773 AT BARNEVELD

PCBO de Berkenschool

Berkenlaan 29-31 3828 BN HOOGLAND

PCB Oranje Nassau

Buitendorpstraat 1 2471 AW ZWAMMERDAM

PCB De Spreng

Postbus 191 3770 AD BARNEVELD

PCB De Rank

Pasteurweg 93 2871 JM SCHOONHOVEN

PCB De Meent

Korte Meentweg 13 3652 LG WOERDENSE VERLAAT

PCB De Fontein

De Oude Wereld 52 2408 JV ALPHEN AAN DEN RIJN

Paulusschool

Prof. van Bemmelenlaan 51 3571 EL UTRECHT

Patioschool “De Kleine Prins”

Weltevreden 8 3731 AL De Bilt

Parkschool

van Riebeeckstraat 40 3531 EJ UTRECHT

P.C. Montessorischool Passe-Partout

Lange Grafte 37 7311 ZC APELDOORN

Oranjeschool

Oranjeplein 10 5142 SL WAALWIJK

Oranje Nassauschool Culemborg, locatie Parijsch

Zijderupsvlinderlaan 8 4105 TC CULEMBORG

Oranje Nassauschool Culemborg, locatie Molenzicht

Watermolenpad 1 4105 XA Culemborg

Oranje Nassauschool

Van Limburg Stirumstraat 1 4191 GM Geldermalsen

Oecumenische Basisschool De Omnibus

J.J. Slauerhoffstraat 53 1321 HE ALMERE

Oec. Basisschool Het Drieluik

Ten Harmsen v.d Beekpad 4 1336 BK ALMERE

OBS De Wilgenhoek

Steurstraat 3 4273 EN HANK

Nassauschool

Merelstraat 45 1223 NS Hilversum

Mr. J. Terpstraschool

Nieuw Loosdrechtsedijk 65 1231 KM LOOSDRECHT

Montessorischool ’t Ronde

Uilenhoeve 39 3831 TX Leusden

Montessorischool Buiten Wittevrouwen

Pallaesstraat 3 3581 RP UTRECHT

Montessorischool Arcade

Pauwoogvlinder 12 3544 DB Utrecht

MkC LEF, kindcentrum voor kinderen van 2-12 jaar

Ramsesdreef 190 3564 CL Utrecht

Mattheusschool

Postbus 9430 3506 GK Utrecht

Martin Luther Kingschool

Postbus 34 3738 ZL MAARTENSDIJK

Margrietschool

Hamburgerweg 141 3851 EJ ERMELO

Margrietschool

Alpenstraat 3 3446 DR WOERDEN

Marcusschool

Postbus 9212 3506 GE UTRECHT

Lukasschool

Postbus 3002 3502 GA UTRECHT

Ludgerschool

Sint-Bonifaciusstraat 8 3553 SR UTRECHT

Loysderhoek

Willem Alexanderhof 8 3832 JN LEUSDEN

Leonardo

Vliepad 5 3844 EL Harderwijk

Laterna Magica

Laterna Magica, Eva Besnyöstraat, Amsterdam, Nederland

Koningin Wilhelminaschool

Koning Karelpad 4 3813 HC AMERSFOORT

Koningin Wilhelminaschool

Willem de Zwijgersingel 220 2805 BW GOUDA

Koningin Julianaschool

Postbus 3030 3850 CA ERMELO

Koningin Julianaschool

Aert de Gelderhage 5 3437 KB NIEUWEGEIN

Koningin Beatrixschool

Ridderstraat 10 4101 BK CULEMBORG

Koning Willem Alexanderschool Culemborg

Poelslaan 2 4102 KN CULEMBORG

Klim Op

Patrimoniumstraat 102 4142 VL LEERDAM

Kla4

Asschatterweg 36 C 3831 JT LEUSDEN

Kindcentrum Leeuwesteyn

2e Muntmeesterlaan Utrecht

Kindcentrum Juliana

Postbus 24 3930 EA WOUDENBERG

Kids College

Veenweg 118 3648 HC WILNIS

KBS Franciscus

Postbus 57 3440 AB WOERDEN

KBS De Wegwijzer

Postbus 13 3440 AA WOERDEN

KBS De Regenboog

Postbus 237 3440 AE WOERDEN

Katholieke Basisschool de Schakel

Postbus 591 3440 AN WOERDEN

Katholieke Basisschool Aventurijn

Raaigras 101 3994 MB HOUTEN

Kathedrale Koorschool

Plompetorengracht 5 3512 CA Utrecht

Karel Eykmanschool

Jane Addamslaan 13 1187 DA AMSTELVEEN

Julianaschool Kwartellaan

Kwartellaan 4 1403 BE BUSSUM

Julianaschool Brandsma

Nieuwe 's-Gravelandseweg 15 1405 HK BUSSUM

Julianaschool

Julianalaan 52 3722 GR BILTHOVEN

Juliana Daltonschool

Willem Kalfflaan 3 1401 CL BUSSUM

Johannesschool

Eufraatdreef 3 3564 XZ UTRECHT

Johan Frisoschool

Het Spaarne 7B 3448 DX WOERDEN

Jenaplanschool Zonnewereld

Teunisbloemlaan 54 3452 CB VLEUTEN

Jenaplanschool Gorkum

Traverse 18 4207GG GORINCHEM

Jenaplanschool De Brug

Laan van NieuwGuinea 20 3531 JJ UTRECHT

Jenaplanbasisschool Vlinderbos

Postbus 12 3648 ZG WILNIS

J.P. Sweelinckschool

Gronoord 247-249 2401 AR ALPHEN AAN DEN RIJN

J.C. van der Walschool

Zwanenkamp 1305 3607 NZ MAARSSEN

ITS De Globe

Lange Heul 149 1403 NH Bussum

Immanuëlschool

Kluwen 5 3421 KW OUDEWATER

IKC De Spreng

Van Dedemlaan 4 3871 TD HOEVELAKEN

Ichthusschool

Dorpsstraat 4 1396 KJ BAAMBRUGGE

Howiblo

G. van Damstraat 83 A 3417 WD MONTFOORT

Hof ter Weide

Musicallaan 108 3543 BT UTRECHT

het Zonnewiel Vrijeschool De Bilt

Weltevreden 6 3731 AL De Bilt

Het Schateiland

Postbus 3221 3502 GE Utrecht

Het Palet Zuid

Benderslaan 2 1185 EK AMSTELVEEN

Het Mozaïek Waalseweg

Waalseweg 58 3999 NT TULL EN 'T WAAL

Het Mozaïek

Vroonhoevelaan 10-12 2408 ST ALPHEN AAN DEN RIJN

Het Mozaïek

Glazeniersgilde 18 3994 BM HOUTEN

Het Kompas

De Meent 3 3833 EA LEUSDEN

Het Baken

Klepperman 1-3 2401 GH ALPHEN AAN DEN RIJN

Het Anker

Vellengasstraat 18 3785 LA ZWARTEBROEK

Heeswijkschool

Jonker Fransstraat 1 3417 AJ MONTFOORT

Groene Hart Praktijkschool

Anna van Burenlaan 15 2404 GA ALPHEN AAN DEN RIJN

Groen van Prinstererschool

Groen van Prinstererweg 2 3731 HB DE BILT

Groen van Prinstererschool

J. Nieuwenhuijzenstraat 26 2405 VG ALPHEN AAN DEN RIJN

Graaf Jan van Montfoortschool

Gerrit van Damstraat 83 C 3417 WD MONTFOORT

Gaspard de Colligny

Oude Werf 5 3741 CS BAARN

Gabrie Mehenschool

Dopheide 34 3823 HL AMERSFOORT

Freule van Pallandt

Van Pallandtweg 15 4182 CB NEERIJNEN

Ds. Derksenschool

Donkerstraat 3 4119 LX RAVENSWAAIJ

Dr. W. v.d. Berghschool

Postbus 14 3780 BA VOORTHUIZEN

Dr. H. Bavinckschool

Bosdrift 21 1214 JS HILVERSUM

Delteyk

De Curtis 7 E 3985 LK WERKHOVEN

De Zonnewijzer

Trombonestraat 62 3822 CH AMERSFOORT

De Zonnewijzer

Lange Heul 149 1403 NH BUSSUM

De Zonheuvel

Fazantenkamp 161-162 3607 CH MAARSSENBROEK

De Zilvermaan, locatie Fazantenkamp

Fazantenkamp 161-162 3607 CH MAARSSENBROEK

De Zilvermaan, locatie Bloemstede

Bloemstede 225 3608 TA MAARSSEN

De Zevensprong, De Campen

Scherpencamp 2 3992 RD HOUTEN

De Zeven Gaven

Postbus 3208 3502 GE UTRECHT

De Wonderboom

Waterkers 1 3824 EH AMERSFOORT

De Windroos

Wiekslag 102 3815 GS AMERSFOORT

De Wijngaard

Abrikozengaard 18 3941 LL DOORN

De Wijde Blik

De Mijzijde 76 3471 GP KAMERIK

De Werveling

Oude Utrechtseweg 24 3768 CC SOEST

De Werkplaats Kindergemeenschap

Kees Boekelaan 10 3723 BA BILTHOVEN

De Wereldwijzer

Jutfaseweg 137 3522 HL UTRECHT

De Wegwijzer

Postbus 33 3750 GA BUNSCHOTEN

De Voorhof

De Looch 3-5 4133 DK VIANEN

De Vlucht

Postbus 201 3750 GE BUNSCHOTEN

De Vijfster

Texandrilaan 30 7312 HR APELDOORN

De Trompetvogel

Parelduiker 15 3435 EP NIEUWEGEIN

De Triangel

Tonselsedreef 60 3845 CT HARDERWIJK

De Triangel

Zeelandiahoeve 5-7 1187 KR AMSTELVEEN

De Stromen Batenstein

Lupinesingel 9-11 2403 CM ALPHEN AAN DEN RIJN

De Stek

Torenmuur 1 3991 SW Houten

De Schakel

Bangkokdreef 4 3564 SC UTRECHT

De Rietakker

Abt Ludolfweg 109 3732 AN DE BILT

De Ridderhof

Emile Hullebroeckstraat 66 3543 BZ UTRECHT

De Regenboog

Elbert Mooylaan 86 1241 BE KORTENHOEF

De Rank

Lauraplein 1 2406 BB ALPHEN AAN DEN RIJN

De Piramide Bisschopsplein

Postbus 11036 3505 BA UTRECHT

De Parkschool

Koning Karelpad 2 3813 HC AMERSFOORT

De Parkschool

Raadhoven 2 3813 LW AMERSFOORT

De Ontdekkingsreis

Postbus 23 3970 AA DRIEBERGEN

De Notenbalk

Hendrikstraat 9 3481 VR HARMELEN

De Morgenster

Glorie van Holland 28 4191 DN GELDERMALSEN

De Krullevaar

Postbus 79 3454 ZH DE MEERN

De Kring

Sparrenlaan 29 3971 PV DRIEBERGEN

De Koningslinde

Postbus 20 3860 AA NIJKERK

De Kleine Vliegenier

Postbus 11036 3505 BA UTRECHT

De Klaroen

M.A. de Ruyterstraat 2 3601 TJ MAARSSEN

De Klaroen

Ds. Ulferslaan 29 3612 BH TIENHOVEN

De Kievitsheuvel

Korfgraaf 10 4174 GM HELLOUW

De Jazzsingel

Jazzsingel 900 3543 GB UTRECHT

De Horizon

Landtong 8-10 1186 GP AMSTELVEEN

De Holm

Lingewijk 13 3831 LE LEUSDEN

De Hoeksteen

Homoetsestraat 38 4021 HH MAURIK

De Hoeksteen

Postbus 1 3780 BA VOORTHUIZEN

De Grondtoon

3750 GA BUNSCHOTEN

De Goede Herderschool

Cortenhoeve 51 2411 JL BODEGRAVEN

De Fontein

Postbus 197 3770 AD BARNEVELD

De Fontein

Hendriklaan 5 3481 VR HARMELEN

De Fontein

Bronmos 2 3994 KA HOUTEN

De Fakkel

Nolenslaan 33 A 3515 VB UTRECHT

De Diamant – Het Rooster

Laan van de Leeuw 299 7324 BD APELDOORN

De Diamant – Het Kristal

Laan van Charleston 71 7323 RV Apeldoorn

De Diamant – De Beemte

Beemterweg 31 7341 PC Beemte-Broekland

De Cirkel

Orion 7-9 1188 AM AMSTELVEEN

De Buitenburcht

Zonnebloemweg 66 1338 TV ALMERE

De Brug

Heemradenlaan 42 3401 GX IJSSELSTEIN

De Brug

Poortdijk 101 3402 BN IJSSELSTEIN

De Brink

Postbus 95 3830 AB LEUSDEN

De Boomgaard Langerakbaan

Langerakbaan 231 3544 RK UTRECHT

De Bolster

Van Effenlaan 10 3818 RL AMERSFOORT

De Boomgaard Akkrumerraklaan

Akkrummeraklaan 101 3544 TT UTRECHT

De Boemerang Mariëndaalstraat

Mariëndaalstraat 25 3551 XH UTRECHT

De Boemerang Amandelstraat

Amandelstraat 12 3552 CC UTRECHT

De Bijenschans

Kerkplein 14 A 3621 BA BREUKELEN

De Baanbreker

Eifel 20 3524 HH UTRECHT

De Ark

Salland 2 1274 KL HUIZEN

De Ark

Populierstraat 43 4131 AR VIANEN

De 7-Sprong

Schoolpad 1 3755 TK Eemnes

Daltonschool Elst

De Spijlen 1 3921 EK Elst (U)

Daltonschool De Windroos

Postbus 381 3640 AJ MIJDRECHT

Da Costaschool

Lieven de Keylaan 56 1222 LH HILVERSUM

Da Costaschool

Laan van Turkenburg 2 2411 VM BODEGRAVEN

Da Costaschool

Spoorstraat 3 3761 AJ SOEST

Da Costa Kanaleneiland

Afrikalaan 28 3526 VN UTRECHT

CSV Ridderhof

Niftarlakelaan 7 3633 CA VREELAND

CSG Park & Dijk

Winterdijk 6 2801 SJ GOUDA

Constantijnschool

Postbus 67 3440 AB WOERDEN

Comeniusschool

Postbus 556 3700 AN Zeist

CNS Prins Florisschool

Catharinadaal 70 6715 KD EDE

CNS Koningin Beatrixschool Zuilenstein

Lohengrinhof 10 3438 RA NIEUWEGEIN

CNS Koningin Beatrixschool

Bendienlaan 27 3431 RA NIEUWEGEIN

CNS De Wegwijzer

Meidoornlaan 17 3465 TK DRIEBRUGGEN

CNS de Regenboog

Greidweide 1 2811 JK REEUWIJK

CNS Abcoude

Blomswaard 2 1391 VC ABCOUDE

CBS Willem van Oranje

Goudenregenstraat 2 A 3442 HG WOERDEN

Christelijke Brede Basisschool Avonturijn

De Melkfabriek 5 1221 CE HILVERSUM

CBS Van Amerongen

3750 GH BUNSCHOTEN

CBS Tamim

Spiesheen 54 3907 NJ VEENENDAAL

CBS ’t Speel-Kwartier

Ruiterijweg 1 3902 JA VEENENDAAL

CBS ’t Kompas

Hooftlanden 1 4251 BE WERKENDAM

CBS Samen op weg

Dirk IV plein 33 4223 NJ HOORNAAR

CBS Samen Onderweg

Stalkaarsen 17 4205 PG GORINCHEM

CBS Koningin Wilhelmina

Postbus 88 4140 AB LEERDAM

CBS Juliana

Kon. Emmalaan 45 4141 EA LEERDAM

CBS Insingerschool

CBS Insingerschool Insingerstraat 57 3766 MA SOEST

CBS Holk

Galjoen 71-73 3863 EN NIJKERK

CBS Het Kompas

Postbus 251 3840 AG HARDERWIJK

CBS Het Kompas

Esdoornlaan 4 4214 DA VUREN

CBS Het Fundament

v.d. Beekstraat 14-16 4265 HS GENDEREN

CBS Het Erf

Postbus 745 3900 AS VEENENDAAL

CBS Het Baken

Vliepad 5 3844 EL HARDERWIJK

CBS Herwijnen School met de Bijbel

Postbus 7 4170 AA HERWIJNEN

CBS Eben-Haëzer

Postbus 8 4285 ZG WOUDRICHEM

CBS De Zaaier

Burg. Baxlaan 3 4281 KN ANDEL

CBS De Wingerd

Da Costalaan 1 2985 BC RIDDERKERK

CBS De Wegwijzer, locatie Zonnewijzer

Postbus 46 3960 BA WIJK BIJ DUURSTEDE

CBS De Wegwijzer

Leyenburgplein 1 4161 AR HEUKELUM

CBS De Wegwijzer

Postbus 366 3960 BJ WIJK BIJ DUURSTEDE

CBS De Vrijenburg

Postbus 493 2990 AL BARENDRECHT

CBS De Verrekijker

Waardhuizen 38 4287 LS WAARDHUIZEN

CBS De Uilenburcht

Jagersdreef 145 3972 XD DRIEBERGEN

CBS De Tamboerijn

Westerstraat 3 4201 GT GORINCHEM

CBS De Sterrenboog

Sitiopark 13 3430 AP DOORN

CBS De Sprankel

Wilhelminaplantsoen 1 4271 AX DUSSEN

CBS De Sluis

Koppelweg 131 3704 GG ZEIST

CBS De Schakel

Weth. De Langelaan 1 3956 GL LEERSUM

CBS De Regenboog

Aeolusweg 8 3731 XG DE BILT

CBS De Regenboog

Laag Dalemseweg 14 4208 BA GORINCHEM

CBS De Rank

Postbus 52 4230 BB MEERKERK

CBS De Postiljon

Generaal Winkelmanstraat 111 3769 EC SOESTERBERG

CBS de Pijler

St. Petersburglaan 33 3404 CV IJSSELSTEIN

CBS de Pijler

St. Petersburglaan 33 3404 CV IJSSELSTEIN

CBS De Parel

Postbus 11 4284 ZG RIJSWIJK

CBS De Open Poort

Leerdamseweg 1 4147 BL ASPEREN

CBS De Nessevliet

Wollefoppenweg 40 2761 DP ZEVENHUIZEN

CBS de Morgenster

Grote Haven 2 2851 BM HAASTRECHT

CBS De Leiboom

De Zandkampen 48 5301 WE ZALTBOMMEL

CBS De Kinderkring

C. Kempenaarlaan 2 2481 XB WOUBRUGGE

CBS De Hoeksteen

CBS De Hoeksteen

CBS De Hoeksteen

Spijkse Kweldijk 94 4211 CX SPIJK

CBS De Hoeksteen

Johan de Kreijstraat 2 3381 DG GIESSENBURG

CBS De Hoeksteen

Burgemeester van den Boschlaan 22 3956 DC LEERSUM

CBS de Fontein

Kasteellaan 41 5256 GV HEUSDEN

CBS De Flambouw

Petersburg 56 1393 PT NIGTEVECHT

CBS De Eendragt

De Lente 1 2761 VL ZEVENHUIZEN

CBS De Burcht

Postbus 1406 3900 BK VEENENDAAL

CBS De Brug

Piet Heinlaan 22 3843 EZ HARDERWIJK

CBS De Brug

Burgemeester Bruntstraat 23 2415 AJ NIEUWERBRUG

CBS De Bron

J.P. Sweelinckstraat 2 3766 ED SOEST

CBS De Bongerd

Patrijs 28 2986 CA RIDDERKERK

CBS De Ark

Dorpsstraat 62 4268 GK MEEUWEN

CBS Ichthus

Pauwtjesmolen 55 A 3371 RL HARDINXVELD-GIESSENDAM

Camminghaschool

Camminghalaan 27 3981 GD Bunnik

C.J. van Rootselaarschool

Van Noortstraat 42 3864 EV NIJKERKERVEEN

Brede School Omnibus

Pandora 8 1183 KK AMSTELVEEN

Bosbergschool

Dennenlaan 59-61 3739 KM HOLLANDSCHE RADING

Blauwe Aventurijn

Ridderlaan 4 3523 HT UTRECHT

Belle van Zuylen basisschool voor speciaal onderwijs

Prof. H. Bavinckstraat 3 3555 GS UTRECHT

Basisschool St. Michiel

Lagedijk 17 3998 KA SCHALKWIJK

Basisschool St. Michaël

Kerklaan 33 3731 EE DE BILT

Basisschool St. Ludgerus

Prinses Margrietlaan 7 3632 EA LOENEN AAN DE VECHT

Basisschool Kon-Tiki

Oceaan 6 3825 WC AMERSFOORT

Basisschool Koningin Beatrix

Postbus 23 3454 ZG DE MEERN

Basisschool d’Uylenborch Almkerk

De Borchgravestraat 54 4285 BN ALMKERK

Basisschool Digitalis Almere

Rolklaverpad 29 1314 PD ALMERE

Basisschool De Windroos

Basisschool De Windroos

Basisschool De Regenboog

Postbus 63 3960 BB WIJK BIJ DUURSTEDE

Basisschool de Molenwiek

Stromenlaan 145 3448 CD WOERDEN

Basisschool De Ceder

Larikslaan 1 3904 LA VEENENDAAL

Basisschool CSV Vreeland

Niftarlakelaan 7 3633 CA VREELAND

Basisschool Al Hambra

Australielaan 1 3526 AB UTRECHT

Barbaraschool

Rijnzichtlaan 3 3981 BS BUNNIK

Amstelschool

Reijgershof 4 1191 CS OUDERKERK AAN DEN AMSTEL

Amalia Astroschool

Parkstraat 30 3743 EE BAARN

Accent Praktijkonderwijs Nijkerk

Postbus 364 3860 AJ NIJKERK

Goejanverwelleschool

Chopinstraat 10, 2807 PS, Gouda

De Viergang

Jacob van Damstraat 24, 2445 AE, Aarlanderveen

De Stromen Lupinesingel

Lupinesingel 9-11, 2403 CM, Alphen aan den Rijn

Brede school Rembrandt

Mr. P.J.M. Aalberselaan 2, 1181 XJ Amstelveen

Basisschool De Odyssee

Homeruslaan 40, 3581 MJ Utrecht

Basisschool De Oase

Belcampostraat 9, 3544 NE Utrecht

Alg. Chr. Bs. Wereldwijs

Planetenplein 2, Planetenplein Bilthoven

2e Marnixschool

Dantelaan 2A, 3533 VD Utrecht

Leren in de praktijk

Opleiden, begeleiden en beoordelen

Op onze partnerscholen werken mensen die professioneel begeleiden en beoordelen. Schoolopleiders en mentoren bieden ruimte aan studenten om zich, op eigen wijze, te ontwikkelen in alle aspecten van het vak. Er wordt met en van elkaar geleerd.

Leren in de praktijk

Rollen in het partnerschap

Samenwerken

Samenwerken aan onderwijsontwikkeling

In een school hebben we lerende kinderen, lerende studenten en lerende leerkrachten. In ons partnerschap werken we op verschillende manieren samen aan ontwikkeling van het onderwijs en onszelf.